kantoorboek
0

ZANDSTRA, LIANNE

STORM VOOR DE STILTE

18,50incl BTW

Nog niet verschenen. Wordt verwacht op: 09-07-2025

  • Vertrouwd sinds 1927

  • Persoonlijke aandacht en advies

  • Vanaf 17,50 gratis verzenden NL & BE

  • Meer dan 150.000 artikelen online

Omschrijving STORM VOOR DE STILTE

Lianne had al jaren een beeld van het meisje dat haar kindje zou worden. Ze had zelfs al een naam: Loeka.
Samen met haar man Frank deed ze alles om haar te krijgen. En keer op keer moesten ze leven met de teleurstelling dat het anders liep.
Een gekmakend proces, van lange ziekenhuisbezoeken, hoop gevangen in buisjes, echo''s zonder hartslag en het eindeloos wachten.

Tussen pijn en verlies dringt iets door: humor. Zelfspot. En de kracht om samen overeind te blijven, wat er ook gebeurt.
Een ontroerend, verhelderend en tot nadenken stemmend boek over verlangens die groter zijn dan jezelf, liefde die blijft, en veerkracht die je pas ontdekt als je geen andere keuze hebt.

Voor wie ermee te maken krijgt, kan een onvervulde kinderwens allesoverheersend zijn. Een op de zes stellen ervaart vruchtbaarheidsproblemen, maar het onderwerp blijft doorgaans omgeven door stilte en terughoudendheid. Lianne Zandstra (1970) schreef dit boek om woorden te geven aan wat vaak onzichtbaar en onbesproken blijft.

Lianne is actrice, zangeres en theatermaker. Ze groeide op in het Friese Stiens en studeerde aan de Academie voor Kleinkunst in Amsterdam. Sindsdien bouwde ze een veelzijdige carriere op, met rollen in theater, televisie en film. Ze speelde onder andere bij Tryater, Theatergroep Pact met haar solo Tichtby en op het Oerolfestival, en was te zien in producties als Thusfront en de rockopera The Who''s Tommy. Ook op televisie verscheen ze, in onder meer GTST, Baantjer, Baas Boppe Baas en in de film De Schippers van de Kameleon.

Leesfragment

Reviews

0.0/5.0

Gemiddelde uit  0 reviews

Nog geen reviews geschreven