BAANTJER, A.C.
DE COCK EN HET MASKER VAN DE DOOD
Dit boek wordt geprint en duurt gemiddeld 5 werkdagen
Vertrouwd sinds 1927
Persoonlijke aandacht en advies
Vanaf 17,50 gratis verzenden NL & BE
Meer dan 150.000 artikelen online
Omschrijving DE COCK EN HET MASKER VAN DE DOOD
In het Slotervaart Ziekenhuis is een vrouw spoorloos verdwenen. Later blijken er nog drie vrouwen vermist te zijn. Voor het eerst in zijn carriere gaat een ziekenhuis voor De Cock meer betekenen dan een plaats waar hij gewend is gewonde getuigen en misdadigers te verhoren.
De naasten van de vermisten zijn ten einde raad, en noemen allemaal de verandering in de gezichten van de vrouwen. Hun gezichten waren star, levenloos, en het leek of ze een ''masker van de dood'' op hadden. De zaak stelt De Cock voor een raadsel, want waarom zijn deze vrouwen vermist, en wat is de rol van het ziekenhuis?
De Cock en het masker van de dood is deel 27 in de serie over de Amsterdamse rechercheur De Cock van bureau Warmoesstraat.
Leesfragment
Reviews
0.0/5.0
Gemiddelde uit 0 reviews
Meest behulpzame reviews
Nog geen reviews geschreven