kantoorboek
0

WU, PETE

DE BANANENGENERATIE

22,50incl BTW
  • Vertrouwd sinds 1927

  • Persoonlijke aandacht en advies

  • Vanaf 17,50 gratis verzenden NL & BE

  • Meer dan 150.000 artikelen online

Omschrijving DE BANANENGENERATIE

PETE WU IS EEN BANAAN. ALTHANS, ZO NOEMT ZIJN MOEDER HEM LIEFKOZEND: ''GEEL'' VANBUITEN EN ''WIT'' VANBINNEN.

Hij staat midden in de Nederlandse samenleving, maar toch wordt journalist Pete Wu als Chinese Nederlander
ongewild herinnerd aan zijn anders-zijn. Door mensen die hem vragen waar hij nou echt vandaan komt. Of anders wel door de gemiddelde carnavalshit, Meneer Cheung uit Ik hou van Holland, of de grappen van Gordon: ''Wat ga je zingen? Nummer 39 met rijst?''

In ditboek gaat Pete in gesprek met ''mede-bananen'' die net als hij worstelen met hun Chinese Nederlanderschap. Hij praat met hen over generatieclashes, daten, discriminatie en eenzaamheid. En over het gevecht om jezelf te mogen zijn - bevrijd van cliches.

De bananengeneratie is een liefdevolle en verhelderende inkijk in het dubbelleven van Chinese Nederlanders van nu.

Pete Wu (1985) schrijft als journalist voor o.a. de Volkskrant, VICE en Brandpunt+. In 2018 stond hij met een verhaal in de eerste Sampler van Das Mag.

Reviews

0.0/5.0

Gemiddelde uit  0 reviews

Nog geen reviews geschreven