Inloggen
Winkelmandje

Vanaf € 17,50 gratis verzending (NL en BE)

U ziet onze winkelvoorraad

Zondeval Robinson, Peter

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
20,99
Zet op verlanglijst

Verschijningsdatum -> onder de artikelomschrijving

Dit boek wordt op uw verzoek opnieuw geprint. Dit duurt gemiddeld 5 werkdagen.
Toevoegen aan favorieten
  • Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
  • Bijna altijd een scherpe prijs voor kantoorartikelen
  • Gratis verzending vanaf € 17,50 (NL en BE)
  • Retouren na mailoverleg met de winkel
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

Niet ver buiten het dorpje Swainshead ligt een vredige. bosrijke valley. haast verborgen voor de buitenwereld. Maar iemand heeft de rust die er heerstwreedverstoord. Een lichaam dat in verregaande staat van ontbinding verkeert wordt gevonden. het tweede mysterieuze sterfgeval in vijf jaar tijd. En het zal niet het laatste zijn…
Inspecteur Alan Banks weet dat wanneer een lichaam wordt gevonden. er ook andere zaken aan de opervlakte komen. Familievetes, Geheime liefdesrelaties. Afgunst…
PETER ROBINSON werd geboren in Yorkshire. Engeland. Na zijn studie Engels aan de universiteit van Leeds verhuisde hij naar Canada. waar hij nog steeds woont. Met zijn boeken won hij tweemaal de Arthur Ellis Award, de Macavity Award, de Grand Prix de Litt ture Policiere en de Martin Beck Award.
'Een aanrader, met name voor fans van Ruth Rendell en Reginald Hill.' Kirkus Reviews
'Langzaam maar zeker baant Robinson zich een weg naar de top van het misdaadgenre.' Publishers Weekly
'Een superieure nieuwe serie.' The New York Times Book Review
Taal: Nederlands
Aantal pagina's: 269
Verschijningsdatum: 20-08-2015
Verschijningsvorm: pocket

Specificaties

MerkBRUNA UITGEVERS BV A.W.
CategorieIcob/ Rebo
Tags 26311593 9789022991268 9022991261
EAN Code
Per STUK:0000026311593
Per STUK:0009022991261
Per STUK:9789022991268
Artikelcode631159
VerpakkingSTUK

Stel een vraag over dit artikel

       

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20220126 17:29:48 PC00False0FalseTrue220102