Inloggen
Winkelmandje

Vanaf € 17,50 gratis verzending

U ziet onze winkelvoorraad

Gestrand Goodwin, Sarah

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
23,99
Zet op verlanglijst

Verschijningsdatum -> onder de artikelomschrijving

Indien voor 18.00u besteld: Levertijd; 1-2 werkdagen Onze winkelvoorraad 1
Toevoegen aan favorieten
  • Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
  • Bijna altijd een scherpe prijs voor kantoorartikelen
  • Gratis verzending vanaf € 17,50 (Binnen NL)
  • Retouren na mailoverleg met de winkel
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen

Barcode

Artikelomschrijving

Gestrand van Sarah Goodwin is een beklemmende, razendspannende thriller die je ademloos achterlaat. Wat begint als het avontuur van hun leven eindigt in moord.



Nadat ze een jaar hebben overleefd op een onbewoond Schots eiland voor een realityprogramma, wachten acht mensen op een strand op de boot die hen eindelijk komt ophalen. De zon zakt al achter de horizon, maar er is nog geen boot te zien. Hebben ze de dagen verkeerd geteld? Een dag verstrijkt, en nog een, en nog steeds komt er niemand. De paniek slaat toe. Zijn ze bewust achtergelaten? De sfeer binnen de groep was al gespannen maar bereikt een nieuw dieptepunt en de groep valt uit elkaar. En voor Maddy, toch al het buitenbeentje, wordt het nog veel, veel erger...



Gestrand van Sarah Goodwin is een adembenemende thriller over leugens, geheimen en overleven ten koste van alles, waarin de lezer keer op keer op het verkeerde been wordt gezet. Perfect voor de fans van Lucy Foley, Sarah Pearse en Ruth Ware.



'Opvallend duistere thriller.' - Margriet



'Goodwin verdient een dikke pluim voor dit fantastische debuut. Ze weet feilloos de zwaktes van iedere bewoner te beschrijven (de een is lui, de ander roddelt, weer een ander speelt de baas), net als het kuddegedrag en de psychologische spelletjes. Het is schokkend om te zien wat honger, uitputting en ontbering met de mens kan doen. - Leeuwarder Courant



Enkel vijfsterrenlezersreacties op Goodreads:



'Onwerkelijk goed!'



'Soms werd het zo claustrofobisch dat ik naar adem moest happen!'



'Beangstigend, sfeervol en heel, heel donker. In een woord: waanzinnig!'


Taal: Nederlands
Aantal pagina's: 336
Verschijningsdatum: 25-03-2022

Specificaties

MerkAMBO/ANTHOS UITGEVERS BV
CategorieSpanning
Tags 2200118310338 9789026358807 9026358806
EAN Code
Per STUK:2200118310338
Per STUK:9026358806
Per STUK:9789026358807
Artikelcode0011831033
VerpakkingSTUK

Stel een vraag over dit artikel

         

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen