Inloggen
Winkelmandje
Vanaf € 17,50 gratis verzending (NL en BE)
Zie hier of het in de winkel is
Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
12,83 13,98 Incl. BTW
Zet op verlanglijst

Verschijningsdatum -> onder de artikelomschrijving

Indien voor 18.00u besteld: Levertijd; 1-2 werkdagen
Toevoegen aan favorieten
  • Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
  • Bijna altijd een scherpe prijs voor kantoorartikelen
  • Gratis verzending vanaf € 17,50 (NL en BE)
  • Retouren na mailoverleg met de winkel
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

dwarsligger 603 Jenny Colgan Cafe Zon & Zee

Feelgood vol humor, passie en romantiek
Voor de lezers van Jill Mansell en Jojo Moyes

Eindeloze, lege stranden, prachtige natuur, waarom zou je zo'n plek verlaten? Flora McKenzie weet zeker dat het goed was om het kleine Schotse eiland waar ze is opgegroeid te verruilen voor de anonimiteit van Londen. Maar als ze voor haar werk ineens terug moet naar huis, staat ze weer oog in oog met haar luidruchtige familie, en met haar verleden. Aan de hand van een kookschrift van haar overleden moeder ontdekt Flora haar liefde voor koken en ze opent een pop-uprestaurant in een stoffig roze pandje aan de haven. Nu alleen nog bedenken waar haar toekomst eigenlijk ligt...

De Engelse bestsellerauteur Jenny Colgan brak in Nederland en Vlaanderen door met Cafe Zon & Zee. Inmiddels heeft zij met haar geestige feelgood-boeken vele lezersharten veroverd.

Taal: Nederlands
Verschijningsdatum: 28-06-2019

Specificaties

MerkAMBO/ANTHOS UITGEVERS BV
CategorieRomantiek
Tags 2200106962327 9789049807474
EAN Code
Per STUK:2200106962327
Per STUK:9789049807474
Artikelcode0010696232
VerpakkingSTUK

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20210507 15:37:00 PC00False0FalseTrue0