Inloggen
Winkelmandje

Vanaf € 17,50 gratis verzending (NL en BE)

U ziet onze winkelvoorraad

Tijden van duisternis -Engeland, 1946. de nazi's en de macht in handen. een ma Schumacher, Tony

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
6,88 7,50 Incl. BTW
Zet op verlanglijst

Verschijningsdatum -> onder de artikelomschrijving

Nog niet verschenen
Toevoegen aan favorieten
  • Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
  • Bijna altijd een scherpe prijs voor kantoorartikelen
  • Gratis verzending vanaf € 17,50 (NL en BE)
  • Retouren na mailoverleg met de winkel
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris - een van de acht beste thrillers van het jaar in de VN Detective en Thrillergids



Londen 1946. De nazi's hebben de oorlog gewonnen en bezetten ook Groot-Brittannie. John Rossett, een gedecoreerde Britse Tweede Wereldoorlog-held, werkt nu voor de SS bij het Bureau voor Joodse Zaken. Johns vrouw en zoon zijn omgekomen door een bom van het Britse verzet en sindsdien leidt hij een verbitterd leven, totdat een oude vriend hem vraagt zijn kleinzoon te beschermen.



Deze jongen, Jacob, is Joods en houdt zich schuil in een verlaten gebouw. Rossett staat voor een belangrijke keuze: als hij doet wat hem wordt opgedragen, moet hij Jacob laten deporteren, maar iets in de jongen weerhoudt hem ervan zijn instructies uit te voeren. Hij kiest ervoor Jacob te helpen met ontsnappen - en al gauw raken ze samen verstrikt in een bloedstollende klopjacht.





De pers over de boeken van Tony Schumacher


'De zelfverzekerde en sfeervolle beschrijvingen maken dit tot een onvergetelijke thriller, die doet denken aan een combinatie van Ken Follett en Alfred Hitchcock.' Wall Street Journal



'Een briljante thriller voor zowel liefhebbers van geschiedschrijving als thrillerfans.' Suspense Magazine



'Het is amper te geloven dat Tijden van duisternis pas het debuut is van Schumacher. Rossett is met al zijn tekortkomingen een personage om te koesteren. Een weergaloos boek.' Hebban.nl



'Bijzonder spannende cliffhanger, die de lezer beslist nieuwsgierig zal maken naar de volgende twee delen. Als de kwaliteit van Tijden van duisternis kan worden doorgetrokken dan staat de lezer nog veel boeiends te wachten.' Thrillzone.nl



'Een slimme, genuanceerde, overtuigende thriller.' Lancaster Evening News





De pers over Tijden van duisternis


'De zelfverzekerde en sfeervolle beschrijvingen maken dit tot een onvergetelijke thriller, die doet denken aan een combinatie van Ken Follett en Alfred Hitchcock.' Wall Street Journal


'Een briljante thriller voor zowel liefhebbers van geschiedschrijving als thrillerfans.' Suspense Magazine


'Een slimme, genuanceerde, overtuigende thriller.' Lancaster Evening News



Taal: Nederlands
Aantal pagina's: 400
Verschijningsdatum: 15-10-2021

Specificaties

MerkBOEKERIJ BV DE
CategorieOorlogs- en verzetsroman
Tags 2200106178223 978902258289305
EAN Code
Per STUK:2200106178223
Per STUK:9789022582893
Artikelcode0010617822
VerpakkingSTUK

Stel een vraag over dit artikel

       

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20210927 03:06:16 PC00False0FalseTrue220102